Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu

15-lecie Zespołu Sami Swoi

Ocena 0/5

15-lecie Chóru „Sami Swoi”
18 października w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu odbyły się uroczyste obchody 15-lecia Chóru „Sami Swoi”. To wyjątkowe spotkanie zgromadziło członków zespołu, przyjaciół oraz zaproszonych gości.

Podczas jubileuszu nie zabrakło wspomnień, wzruszeń i radości ze wspólnego świętowania. Uroczystość uświetniły występy artystyczne, a po części oficjalnej uczestnicy bawili się przy muzyce i poczęstunku przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Zespół „Sami Swoi” zaprosił do wspólnego świętowania zaprzyjaźnione grupy – „Płomykowe Nutki” oraz „Blos le Tunc”, które również zaprezentowały swoje muzyczne talenty.

To było piękne podsumowanie 15 lat działalności chóru, pełnych pasji, śpiewu i wspólnej radości tworzenia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności