Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu

Festyn w Tągowiu

Ocena 0/5

Festyn w Tągowiu

W sobotę - 27 lipca w Tągowiu odbył się festyn. Było wiele okazji do świętowania. Pierwsze urodziny obchodziło Koło Gospodyń Wiejskich "Jeżyny". Stoły uginały się od pyszności: swojskiego ciasta, gofrów, kręconych ziemniaków - same pyszności. Drugą okazją były chrzciny nowego samochodu strażackiego. Wóz bojowy otrzymał oficjalne imię - Benia, a szlachetny trunek-szampan został rozlany nie tylko po samochodzie. Uczestnicy wznieśli symboliczny toast za KGW "Jeżyny  "Tągowie" oraz wóz strażacki. Dla najmłodszych uczestników imprezy również przygotowano mnóstwo atrakcji: malowanie buziek, warkoczyki, gry, zabawy, dmuchaniec, góra popcornu oraz waty cukrowej. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności