Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu

Noc Bibliotek

Ocena 0/5

Ta jedyna noc w roku - Noc Bibliotek     
Tegoroczne hasło "Moc Bibliotek" to dla nas Moc Emocji     Pudła strachu i odrazy; siaty pełne książek, czyli emocjonalne wyciskacze, które dźwigaliście; teatrzyk kamishibai "Wypożyczalnia skrzydeł; neonowe, kolorowe malunki na twarzy w wykonaniu naszej przezdolnej Manueli; torby malowane neonowymi i świecącymi w ciemności farbami; wystawa zdjęć naszej młodzieży biorącej udział w programie Równać Szanse; kolorowanki i wykreślanki związane z emocjami; popcorn na wynos oraz drobne upominki. Mamy nadzieję, że poczuliście MOC  
Dziękujemy, że byliście z nami  
Manuelo, Kingo, Nataszo, Oliwio, Weroniko, Pawle - pokłony dla Was! Dziękujemy za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu tego wydarzenia  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności