Logo Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu

Uczniowie z Piaszczyny z wizytą w bibliotece

Ocena 0/5

Kolejna lekcja biblioteczna za nami  
Po raz drugi odwiedziła nas grupa ze Szkoła Podstawowa im. Hieronima Derdowskiego w Piaszczynie. Tym razem byli to uczniowie klas IV-VIII. Porozmawialiśmy o współczesnych bibliotekach. Odpowiedzieliśmy sobie na pytanie czemu nie czytamy. Młodzież wymieniała też korzyści płynące z czytania. Podczas warsztatów powstały indywidualne zakładki do książek oraz przypinki  . Nie zabrakło gogli VR oraz Photonów , buszowania między regałami i poszukiwania ciekawych tytułów na półkach.  
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności