O nas

Kultura jest tym, co sprawiło, że człowiek stał się czymś innym niż tylko przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie. (André Malraux)

gok2
Nowa strona Gminnego Ośrodka Kultury w Tuchomiu właśnie się „tworzy”. Prosimy o cierpliwość, w ciągu kilku najbliższych dni znajdą się tutaj wszystkie bieżące informacje, kalendarium imprez kulturalnych i sportowych oraz zdjęcia…
Przy okazji informujemy, że wpisy z treścią „lorem ipsum…” są testowe i tymczasowe, a zostały dodane tylko po to, by menu boczne wyświetliło się w całości.
Gminny Ośrodek Kultury zarządza również dwoma ośrodkami wiejskimi. Jednym jest Wiejski Ośrodek Kultury w Kramarzynach znajdujący się tuż przy wjeździe do miejscowości na ulicy Leśnej 1.
wok-kramarzyny
Drugim obiektem, którym zrządza również tuchomski GOK jest Wiejski Ośrodek Kultury we wsi Trzebiatkowa.
wok-trzebiatkowa

Zdjęcia są tymczasowe.