II Gminny Turniej Rad Sołeckich gminy Tuchomie – 10.03.2019 r., godz. 15:00

Regulamin II Gminnego Turnieju Rad Sołeckich gminy Tuchomie

Turniej odbędzie się w dniu 10 marca 2019 roku o godzinie 15:00 na Sali gimnastycznej Zespołu  Szkół w Tuchomiu.

-Celem turnieju jest integracja rad sołeckich oraz mieszkańców sołectw gminy Tuchomie.

-Każde sołectwo musi wystawić drużynę w składzie: sołtys + 3 członków rady sołeckiej

-Planujemy przeprowadzić 8 konkurencji rekreacyjnych, pierwsze cztery konkurencje to:

1. Kręgle ( strącanie piłką kręgli),
  2. Strzał do pustej bramki z połowy boiska,
  3. Strzelanie z łuku,
  4. Ubieranie sołtysa na czas,

-cztery kolejne konkurencje będą niespodziankami, w których będą musiały wystartować  całe czteroosobowe drużyny.

-Każda konkurencja  będzie punktowana (1 do 12 punktów):

-Wszystkie konkurencje będą miały charakter rekreacyjny, organizatorzy przewidują nagrody dla 3 pierwszych sołectw (okolicznościowe medale oraz puchary).Konkurencje zostaną przeprowadzone na Sali Gimnastycznej dlatego prosimy o zabranie obuwia  sportowego.